gida_75a0be56fb_da7764ed3a

Gıda Sektörünü Dijitalleştirip,
İşlerinizi Kolaylaştırıyoruz

Ürün ve kategori bazında maliyet, karlılık ve envanter takibi yapıp, birime ve toptan satışa göre fiyat belirleme esnekliğine kavuşun.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Gıda sektörüne en uygun ürün ve çözümler

Gıda sektöründeyseniz ürün yelpazesi son derece geniş olan bir iş yapıyorsunuz demektir. Gıda sektörü için muhasebe programı ile Satış rakamlarını ve karlılık analizini bölge, plasiyer ve ürün bazında anlık olarak takip edin. Müşterilerinizin kredi risk analizi, ödeme takibini etkin bir şekilde yönetin. Satın alma şartları ve ciro primlerini anlık takip edin, stok ve fiyat değişimi raporlarına hızlıca ulaşın.

Ödemeye değer fiyat ve uygun ödeme koşulları

Ücretsiz kurulum, eğitim ve telefon desteği

Ek maliyet olmadan bilgisayarınıza hızlı kurulum

ÖZELLİKLER

Gıda Sektörü için Muhasebe Programı

Mikro_Yazilim_Hizli_Satis_ccb2c8db89

Mikro Hızlı Satış

Perakende satışın yıldızı Mikro Hızlı Satış ile barkodlu satışlarınızı, ödemelerinizi ve ön muhasebenizi tek ekran üzerinden kolayca takip edebilirsiniz. Pratik, az zamanda çok iş yapmanızı sağlayan, satış sürecinin verimini artıran Mikro Hızlı Satış ile gıda sektöründeki işletmenizin satış sürecini maliyetten ve zamandan tasarruf ederek uçtan uca yönetebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

KOBİ’nizin sektördeki ihtiyaçlarına göre kolaylıkla özelleştirebileceğiniz Mikro Jump ile ürün ve kategori bazında maliyet, kârlılık ve envanter takibi yapabilir, kolayca fiyat belirleyebilir, satış rakamları ile karlılık analizini bölge, plasiyer ve ürün bazında anlık olarak izleyebilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

En büyük olmayı hedefleyen şirketiniz için Mikro Fly ile müşterilerinizin kredi risk analizi ve ödeme takibini etkin şekilde yönetebilirsiniz. Satın alma şartları ve ciro primlerini anlık takip edebilir, stok ve fiyat değişimi raporlarına hızlıca ulaşabilirsiniz.

Bilgi Al

BAŞARI HİKAYELERİ

Mikro Yazılım ile başaran müşteriler

tugra_iplik_2x_3e474f2815

"Mikro Yazılım'ın ürün gruplamadan, stoklara barkod tanımlamaya, raporlamadan filtrelemeye kadar birçok detaylı özelliği operasyonlarımızda büyük kolaylık sağlıyor."

essen_2x_d109dc5b0c

"Mikro Yazılım, uzun yıllardır Essen Alışveriş Merkezleri'nin perakende operasyonlarının tam merkezinde yer alan, vazgeçilmez bir ERP sistemidir."

faturamatik_c39ecfd457

"Stokların renk, beden detayı ile parti-lot takip alanlarını amacımıza uygun kullanabiliyoruz. Yazılım bilgisi gerekmeden makrolar oluşturabiliyor, rutin işleri otomatik hale getiriyoruz. Piyasadaki pahalı ERP özelliklerini daha az maliyetle elde ediyoruz."