Mikro_Yazilim_Otomotiv_77037eab58_022dab2a1b

Otomativ Sektörünü Dijitalleştirip,
İşlerinizi Kolaylaştırıyoruz.

Otomotiv sektöründeki şirketinizi Mikro Yazılım programları ile sistematik şekilde yönetin, kârlılığınızı yükseltin.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Otomotiv sektörüne en uygun ürün ve çözümler

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteriyorsanız işlem ve parça çeşitliliği açısından en komplike yapılardan birinin içindesiniz. Araç ve üretici sayısının da artışıyla rekabetin arttığı bu dünyada, kurduğunuz değerli yapıyı Mikro Yazılım programları ile en sistematik biçimde yönetebilirsiniz. Size en uygun Mikro Yazılım muhasebe programını seçerek maksimum esnekliğe kavuşabilir, verimlilik ve kârlılığınızı artırabilirsiniz.

Ödenene değer fiyat ve uygun ödeme koşulları

İhtiyacınıza özel çözüm ve eğitim paketi projelendirme

Sahada uzman personel ile kurulum ve kullanım desteği

ÖZELLİKLER

Otomotiv sektörü için muhasebe programı

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

KOBİ’nizin kontrollü büyümesini istiyorsanız Mikro Jump tam size göre. Mikro Jump ile araç servislerinizde ve yedek parça alım satımında ihtiyaç duyduğunuz alış ve satış faturalarını kolayca hazırlayabilir, müşteri, stok ve hizmet takibi yapabilir, kullandığınız otomotiv programlarını (Sim Sistem Edi, Incadea, Otosoft) sisteminize kolayca entegre edip veri aktarımı yapabilirsiniz. Ayrıca Mikro Jump, sektördeki ihtiyaçlarınıza göre kolaylıkla özelleştirilebilir.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Mikro Fly ile otomotiv sektöründeki firmanızı yarışta bir numaraya yükseltin. Mikro Fly ile tüm iş süreçlerinizi tek platform üzerinden uçtan uca yönetebilir, e-Devlet uygulamalarını tek çatı altında kullanabilir, Mikro Asistan Güncelleme Hizmeti ile mevzuat değişikliklerine kolayca adapte olur, entegrasyon çözümleri sayesinde ise kullandığınız programları (Sim Sistem Edi, Incadea, Otosoft) sisteminize kolayca entegre edip veri aktarımı yapabilirsiniz.

Bilgi Al

BAŞARI HİKAYELERİ

Mikro Yazılım ile başaran müşteriler

tugra_iplik_2x_3e474f2815

"Mikro Yazılım'ın ürün gruplamadan, stoklara barkod tanımlamaya, raporlamadan filtrelemeye kadar birçok detaylı özelliği operasyonlarımızda büyük kolaylık sağlıyor."

ona_2x_77b3df1153

"Mikro Yazılım ile insan kaynaklarından personel yönetimine, e-faturadan karar-desteğe kadar kolaylıkla takip edebiliyoruz."