e_retailing_e_perakendecilik_nedir_f488c62a10

Perakende Sektörünü
Dijitalleştirip
İşlerinizi
Kolaylaştırıyoruz.

E-fatura çözümü ile dijital dünyaya adım atın, isterseniz e-arşiv fatura oluşturun, isterseniz fiş kesmeye devam edin.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Perakende sektörüne en uygun ürün ve çözümler

Mikro Yazılım ürünleriyle ürünlerinizi satın almadan kasaya kadar anlık olarak takip edebilir, depo ve stoklarınızı güncel tutarak sipariş ve satın alma süreçlerinizin verimini artırırsınız. Hızlı satış çözümüyle entegre yazar kasa / pos maliyetinden kurtulun, çevresel ekipmanları (terazi, barkod okuyucu vb.) kolayca sisteme bağlayın. Satın alma şartları ve ciro primlerini anlık takip edin, stok ve fiyat değişimi raporlarına hızlıca ulaşın.

Ödemeye değer fiyat ve uygun ödeme koşulları.

Ücretsiz kurulum, eğitim ve telefon desteği.

Ek bir maliyet olmadan bilgisayarınıza hızlı kurulum.

İHTİYACA GÖRE ÖZELLİKLER

Perakende Sektörü için Muhasebe Programı

Mikro_Yazilim_Hizli_Satis_ccb2c8db89

Mikro Hızlı Satış

Perakende satışın yıldızı Mikro Hızlı Satış ile barkodlu satışlarınızı, ödemelerinizi ve ön muhasebenizi tek ekran üzerinden kolayca takip edebilirsiniz. Pratik, az zamanda çok iş yapmanızı sağlayan, satış sürecinin verimini artıran Mikro Hızlı Satış ile gıda sektöründeki işletmenizin satış sürecini maliyetten ve zamandan tasarruf ederek uçtan uca yönetebilirsiniz.

Bilgi al

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Mikro Jump’ın Satış ve Müşteri Yönetimi modülü ile satış sürecinizi teklif aşamasından kasa anına dek tüm aşamalarında kolayca yönetebilir, müşterilerinize risk limitleri tanımlayabilir, iş akışları oluşturabilir, hedef gerçekleştirme, kampanya-promosyon verimliliği ve satış ekibi performans analizleri yapabilir, gelecek hedeflerinizi en kârlı şekilde belirleyebilirsiniz.

Bilgi al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Mikro Fly’ın Perakende Yönetimi çözümüyle Türkiye genelinde mali onay almış tüm kasa ve yeni nesil yazar kasalarla entegre çalışabilirsiniz. Satışlarınızı anlık olarak takip edebilir; stok, cari ve muhasebe verilerinizi gün sonunu beklemeden görebilirsiniz. Mağazalarınız arasındaki iletişimi daha verimli hale getirebilir, sipariş alabilir, satış ve tahsilatlarınızı kolayca izleyebilirsiniz.

Bilgi al

ÇÖZÜMLER

Ana Ürünlerle Birlikte Alabileceğiniz Ek Çözümler

İşletmenize en uygun çözümü seçin, işinizi baştan sonra kolayca yönetin.

BAŞARI HİKAYELERİ

Mikro Yazılım ile başaran müşteriler

bakyapi_49c1301e54

"Mikro Yazılım'ın kullanıcı dostu, entegrasyonu kolay ve etkin raporlama yapan ürünleriyle çalışmaktan memnunuz."

ona_2x_77b3df1153

"Mikro Yazılım ile insan kaynaklarından personel yönetimine, e-faturadan karar-desteğe kadar kolaylıkla takip edebiliyoruz."

nills_2x_e2abd4c6bb

"Stok kart girişleri, reçete tanımları, e-irsaliye ve e-fatura işlemleri gibi birçok operasyonel ve yönetsel alanda zaman tasarrufu sağlayabiliyoruz."