Çek Takip Programı | Mikro Yazılım ile İş Yükünü Azaltın

Çek Takip Programı

çek takipNeden çek takibi yapabilen bir online program kullanmalısınız?

Günlük operasyonlarınız ve iş süreçlerinizi etkin biçimde devam ettirmek istiyorsanız yalnızca gelir gider takibi yapmak ve nakit akışınızı kontrol altında tutmak yetmez; kıymetli evraklarınızı da güncel olarak takip etmelisiniz.  Peki bu işlemi nasıl kolayca ve hatasız gerçekleştirebilirsiniz? Tabii ki bir online ticari program kullanarak.

İş takibini kolaylaştıran modülleriyle ödemelerinizi ve alacaklarınızı daima kontrol altında tutmanızı sağlayan, yaptığınız ticari işlemlerin oluşturduğu verileri anlamlı bilgilere dönüştürerek raporlamalar yapan, bu özellikleri sayesinde işletmenizin karar alma mekanizmasını geliştiren online programlarla işinizi daha verimli şekilde ve insan hatasından arındırarak yönetebilirsiniz. Ayrıca kıymetli evrakınızın yönetimini daha kolay yaparsınız.

Çek takip programıyla neler yapabilirsiniz?

Kıymetli evrak takibi yapan modüllere sahip online ticari programlarla çek kaydı oluşturup firma ve müşteri çeklerinizi bu ilgili platformda saklayabilirsiniz. Borç ve alacaklarınızı cari ve banka hesaplarınıza kolayca yansıtmanıza olanak sağlayan bu modüllerle kayıtlarınızı düzenleyebilir, silebilir ve raporlayabilirsiniz. Giriş ve vade tarihine göre çek kayıtlarınızı listeleyebilir, vadesi gelen çeklerinizin tahsilatını program uyarıları sayesinde vaktinde ve kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca tüm kayıtlarınızı belirlediğiniz faktörlere (vadesi gelen, vadesi gelecek, özel vb.) göre raporlayabilirsiniz. Çek takip programları tüm bu özellikleri sebebiyle kullanım kolaylığı sunar ve size günlük işlerinizde hız kazandırır.

Mikro Jump ve Mikro Fly ile çek takibi kolaylığı

Kontrollü büyümek isteyen KOBİ'lerin destekçisi Mikro Jump ile kârlılığını katlamak isteyen büyük işletmelerin tercihi Mikro Fly'ın ana paketinde bulunan Finans Yönetimi modülü ile hem ödeme ve tahsilatlarınızı anlık olarak takip edebilir hem de çeklerinizin güncel durumunu görüntüleyebilirsiniz. Tanımladığınız banka bilgileri ile hesaplarınızı görmenizi de sağlayan Mikro Jump ve Mikro Fly ile nakit akışınız üzerindeki kontrolünüzü artırabilir, ödeme ve tahsilatlarınızı daha verimli şekilde yapabilirsiniz.

Neden Mikro Jump kullanmalısınız?

Neden Mikro Fly kullanmalısınız?

Mikro Yazılım ürünlerinin ücretsiz demosunu talep etmek için formu doldurabilirsiniz.
Sizi 0850 225 1010 numaralı telefondan arayarak demo talebinize istinaden iş ortaklarımıza yönlendireceğiz.

*