Hizmet Yönetimi Programı | Mikro Yazılım ile İş Yükünü Azaltın

Hizmet Yönetimi Programı

hizmet yönetimiNeden hizmet yönetimi programı kullanmalısınız?

Satış ve siparişlerinizi tek panelden hazırlayıp yönetmek, stoklarınızın durumunu takip edecek, dilediğiniz kırılımlara göre ürün ve hizmet gruplandırması yapmak istiyorsunuz. Ayrıca tüm bu süreçleri veri güvenliği sağlayarak ve hatasız şekilde ilerletmeyi arzu ediyorsunuz O halde sizin bir online hizmet yönetimi programına ihtiyacınız var.

Hizmet yönetimi programlarıyla neler yapabilirsiniz?

  • Ürün ve hizmetlerinizi tüm özellikleriyle sisteme tanımlamanızı ve dilediğiniz faktörlere göre ana ve alt gruplara ayırarak filtreleyebilirsiniz.
  • Ürün ve hizmet bazında detaylı raporlar alabilirsiniz.
  • Stoklarınız için minimum ve hedef seviyeler belirleyebilirsiniz.
  • Hizmet satış sözleşmelerinizi takip edebilirsiniz.
  • Dönemlere yayılan hizmet gelirlerinizi görüntüleyebilirsiniz.
  • Verilerinizi güvenle saklar ve onlara dilediğiniz an erişebilirsiniz.

Mikro Yazılım ürünleriyle etkin hizmet yönetimi

Mikro Yazılım'ın her büyüklük ve alandan şirkete uygun özel yazılımları ile etkin bir hizmet yönetimi yapabilirsiniz.

Küçük ölçekli işletmelerin çözüm ortağı özel Mikro Run'ın ve Stok/Ürün ve Hizmet Yönetimi modülü, bütün ürün ve hizmetlerinizi sisteme tanımlamanızı sağlar. Böylece stoklarınızın palet, çuval, kilo, adet gibi birimlerini, fiyatını, dönem başı miktarı ve barkoduna göre belirli alt gruplara ayırabilirsiniz. Ayrıca, isterseniz geçmişe yönelik raporlar alarak daha satın almanızı daha etkin biçimde yönetebilirsiniz.

Mikro Yazılım'ın kontrollü büyümeyi hedefleyen KOBİ'lere özel çözümü Mikro Jump'ın Stok ve Ürün Yönetimi Modülü ile ise stoklarınızı parti-lot, seri no, ana grup, alt grup, tedarikçi, üretici, reyon, ambalaj, marka, sektör gibi faktörlere göre tanımlayıp analiz edebilirsiniz. Stoklarınıza minimum ve hedef seviye belirleyebilir, hizmet satış sözleşmeleriniz ve dönemlere yayılan hizmet gelirlerinizi de takip edebilirsiniz. Ayrıca satın alma yönetimi ve satış yönetimi programları ile birlikte kullanarak tüm süreçleri rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Büyük işletmelerin çözüm ortağı Mikro Fly'ın ana paketindeki Hizmet ve Masraf modülü ile sisteme dilediğiniz sayıda masraf, gelir merkezi, gelir ve gider kalemi tanımlayabilir, hepsini kolaylıkla izleyebilirsiniz. Ayrıca hizmet satış sözleşmeleriniz ile dönemlere yayılan hizmet gelirlerinizi de etkin biçimde takip edebilirsiniz.

Ticari Program Fiyatları Süre Fiyat
Mikro Run Aylık Kiralama Yıllık 484 TL + KDV**
Mikro Jump Aylık Kiralama Yıllık 1172 TL + KDV**
Mikro Müşavir Aylık Kiralama Yıllık 355 TL + KDV**
Mikro Run Muhasebe Programı Sınırsız 1392 TL + KDV*
Mikro Jump Muhasebe Programı Sınırsız 5391 TL + KDV*
Mikro Müşavir Muhasebe Programı Sınırsız 1632 TL + KDV*

* Başlayan fiyatlarda kiralayın ya da satın alın.
** Tek seferlik kurulum ve eğitim bedeli alınmaktadır.

  

DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın