Mağaza Otomasyon Sistemleri

magaza otomasyon-minMağaza otomasyonu nedir, ne işe yarar?

Mağaza otomasyonları, envanter ve satış yönetimini pratik ve verimli hale getiren, aktif satışla birlikte stok ve satın alma süreçlerini optimize eden, maliyetleri düşürerek kârlılık seviyesini yükselten mağaza programlarıdır.

 


Neden bir mağaza otomasyon sistemine ihtiyacınız var?

Mağazalarınızda gereksinimlerinizi karşılayan bir mağaza otomasyon sistemi ile muhasebenizi takip edebilir, perakende satış sürecinizi kolaylaştırabilir, kontrollü bir stok takibi yapar, çalışanlarınızı anlık olarak izleyebilir ve şubeler arası iletişiminizi kuvvetlendirebilirsiniz.

Mağaza otomasyon sistemleriyle yapabilecekleriniz

 1. Barkod sistemleriyle entegre çalışabilirsiniz.
 2. Ürünlerinizi stok miktarları ve diğer tüm bilgileriyle sisteme kaydedip takip edebilirsiniz.
 3. Gün sonu satışlarınızı anlık olarak izleyip cironuzu kontrol altında tutabilirsiniz.
 4. Belirlediğiniz tarihlere özel kritik kararlarınızı ve satış taktiklerinizi etkileyecek analizi kolay raporlar üretebilirsiniz.
 5. Gelir-gider takibi yapabilirsiniz.

 

Mikro Hızlı Satış ile mağazalarınızda etkili otomasyon

Satışlarınızı, ödemelerinizi ve ön muhasebenizi tek ekrandan kolayca takip etmeye ne dersiniz? O halde ve tercihlerinize göre değişiklik yapabildiğiniz sade menüleri ve birçok rakibinde olmayan özellikleri ile Mikro Hızlı Satış mağazanızdaki bir numaralı yardımcınız olabilir. Mikro Run ve Mikro Jump programları ile entegre çalışan Mikro Hızlı Satış, her zaman en güncel verilerle çalışmanın rahatlığını yaşayacağınız, kısa sürede çok iş yaparak verimliliğinizi ve işletme kârlılığınızı artıracak bir program. İşte Mikro Hızlı Satış'ın işletmenizi bir adım ileriye taşıyacak 8 süper özelliği:

 

 1. Entegre satışlar: Barkod okuyucu ve terazilerle entegrasyon, merkez ve şubelerde eş zamanlı kullanım
 2. Sade, kişiye özel ekranlar: Satışı hızlandıracak pratik fonksiyonlar, kişiye özel menü yerleşimleri ve kısayollar
 3. Pratik ürün kaydı: Görsel kütüphanesi, kolayca güncellenebilen detaylı ürün bilgileri, tercihe göre ürün ve müşteri listeleme
 4. Veresiye ve parçalı satışlar: Açık hesap usulü çalışma, tercihe göre nakit ya da kredi kartı ile ödeme alma
 5. Bilgi fişi, fiş, fatura ve etiket oluşturma: Bilgi fişleri ile satışı ödemeyi aldıktan sonra gerçekleştirebilme kolaylığı, ürünleri askıya alıp sonradan satışa dönüştürebilme, otomatik fiş ve fatura oluşturma, hazır tasarımlarla kolayca etiketi basma
 6. Çevrimdışı çalışma: Kesilen internet bağlantısından etkilenmeyen bir satış süreci
 7. Hatasız işlemler: Hatalı veya eksik işlemleri bildiren uyarı sistemi
 8. İskonto yönetimi: Kolayca satır, evrak ve tutar
Mikro Yazılım ürünlerinin ücretsiz demosunu talep etmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Sizi 0850 225 1010 numaralı telefondan arayarak demo talebinize istinaden iş ortaklarımıza yönlendireceğiz.
DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın