Online Tahsilat Programı | Mikro ile İş Yükünü Azaltın

Tahsilat Programları

tahsilat programıNeden tahsilat programları kullanmalısınız?

Tahsilatlarınızı hızlandırıp nakit akışınızı kontrol altına almak istiyorsanız bir online tahsilat programı kullanabilirsiniz. Farklı ihtiyaçlarınıza ve sahip olduğunuz çalışma modellerine göre kişiselleştirebileceğiniz sahip bir tahsilat programıyla gelir gider yönetiminizi optimize edebilirsiniz. Özellikle bankalarla entegre çalışan tahsilat programları işlemlerinizi daha da kolaylaştırır.

Günlük operasyonlarınızın arasında sizi hali hazırda oyalayan onca işiniz varken tahsilat takibini elinizi hızlandıracak ve insani hataları minimuma indiren bir programla yapmayı tercih edebilirsiniz. Böylece asıl enerjiniz işinizi büyütmeye kalır. İşletmenizin sağlıklı biçimde büyümeye devam etmesi için sizinle kurumsal bir iş ortağı gibi çalışan etkili bir tahsilat programını tercih etmelisiniz.

Mikro Yazılım ile tahsilat takibi

Küçük işletmelerin iş süreçlerini optimize eden Mikro Run'ın Gider ve Parasal Hareketlerin Yönetimi modülü ile ödeme ve tahsilatlarınızı kolayca izleyebilirsiniz. Bu modül ile sisteme tanımladığınız banka hesaplarını anlık olarak izleyebilir, çek ve senetlerinizin ne durumda olduğunu bir bakışta görebilirsiniz. Böylece nakit miktarınız ile nakit akışınıza da hakim olur, ödeme ve tahsilatlarınızın takvimini buna göre düzenleyebilirsiniz.

Kontrollü şekilde büyümek isteyen KOBİ'lerin tercihi Mikro Jump ile hedeflerine uçarak ilerleyen işletmelerin yazılımı Mikro Fly, ana paketlerinde bulunan Finans Yönetimi modülü ile finansal durumunuzu ve nakit akışınızı bir bakışta görmenizi sağlar. Ayrıca, kullandığınız spot, rotatif ve tüketici kredisi modeli sözleşmelerini sisteme kaydetmenizi ve ödemelerinizi de buna göre yapmanızı sağlar. Size etkili bir menkul varlık yönetimi yapma olanağını sunan modül, işletmenizin yönetimini ilgilendiren tüm önemli alanlarda daha hızlı ve doğru biçimde karar almanızı sağlar.

Mikro Yazılım’ın köklü tecrübesini yeni nesil ön muhasebe yöntemleriyle buluşturan MikroX ürünü ile de anlık olarak tahsilat takibi yapabilirsiniz.

Mikro Yazılım ürünlerinin ücretsiz demosunu talep etmek için formu doldurabilirsiniz.
Sizi 0850 225 1010 numaralı telefondan arayarak demo talebinize istinaden iş ortaklarımıza yönlendireceğiz.

*