Online Tahsilat Programı | Mikro Yazılım ile İş Yükünü Azaltın

Tahsilat Programları

tahsilat programıNeden tahsilat programları kullanmalısınız?

Tahsilatlarınızı hızlandırıp nakit akışınızı kontrol altına almak istiyorsanız bir online tahsilat programı kullanabilirsiniz. Farklı ihtiyaçlarınıza ve sahip olduğunuz çalışma modellerine göre kişiselleştirebileceğiniz sahip bir tahsilat programıyla gelir gider yönetiminizi optimize edebilirsiniz. Özellikle bankalarla entegre çalışan tahsilat programları işlemlerinizi daha da kolaylaştırır.

Günlük operasyonlarınızın arasında sizi hali hazırda oyalayan onca işiniz varken tahsilat takibini elinizi hızlandıracak ve insani hataları minimuma indiren bir programla yapmayı tercih edebilirsiniz. Böylece asıl enerjiniz işinizi büyütmeye kalır. İşletmenizin sağlıklı biçimde büyümeye devam etmesi için sizinle kurumsal bir iş ortağı gibi çalışan etkili bir tahsilat programını tercih etmelisiniz.

Mikro Yazılım ile tahsilat takibi

Küçük işletmelerin iş süreçlerini optimize eden Mikro Run'ın Gider ve Parasal Hareketlerin Yönetimi modülü ile ödeme ve tahsilatlarınızı kolayca izleyebilirsiniz. Bu modül ile sisteme tanımladığınız banka hesaplarını anlık olarak izleyebilir, çek ve senetlerinizin ne durumda olduğunu bir bakışta görebilirsiniz. Böylece nakit miktarınız ile nakit akışınıza da hakim olur, ödeme ve tahsilatlarınızın takvimini buna göre düzenleyebilirsiniz.

Kontrollü şekilde büyümek isteyen KOBİ'lerin tercihi Mikro Jump ile hedeflerine uçarak ilerleyen işletmelerin yazılımı Mikro Fly, ana paketlerinde bulunan Finans Yönetimi modülü ile finansal durumunuzu ve nakit akışınızı bir bakışta görmenizi sağlar. Ayrıca, kullandığınız spot, rotatif ve tüketici kredisi modeli sözleşmelerini sisteme kaydetmenizi ve ödemelerinizi de buna göre yapmanızı sağlar. Size etkili bir menkul varlık yönetimi yapma olanağını sunan modül, işletmenizin yönetimini ilgilendiren tüm önemli alanlarda daha hızlı ve doğru biçimde karar almanızı sağlar.

Mikro Yazılım’ın köklü tecrübesini yeni nesil ön muhasebe yöntemleriyle buluşturan MikroX ürünü ile de anlık olarak tahsilat takibi yapabilirsiniz.

Ticari Program Fiyatları Süre Fiyat
Mikro Run Aylık Kiralama Yıllık 484 TL + KDV**
Mikro Jump Aylık Kiralama Yıllık 1172 TL + KDV**
Mikro Müşavir Aylık Kiralama Yıllık 355 TL + KDV**
Mikro Run Muhasebe Programı Sınırsız 1392 TL + KDV*
Mikro Jump Muhasebe Programı Sınırsız 5391 TL + KDV*
Mikro Müşavir Muhasebe Programı Sınırsız 1632 TL + KDV*

* Başlayan fiyatlarda kiralayın ya da satın alın.
** Tek seferlik kurulum ve eğitim bedeli alınmaktadır. 

 

 

DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın