Mikro_Yazilim_Metal_c0fb336389_676ff22363

Metal Sektörünü Dijitalleştirip,
İşlerinizi Kolaylaştırıyoruz.

Satın almadan satışa tüm operasyonlarınız ile iş süreçlerinizi size özel ürün ve çözümlerle kolayca yönetin.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Metal sektörüne en uygun ürün ve çözümler

Mikro Yazılım’ın tüm muhasebe süreçlerinizi kolaylaştıran ticari yazılımlarını kullanarak metal sektöründeki şirketinizin dijitalleşme sürecini tamamlayın. Şirketinize en uygun Mikro Yazılım ticari muhasebe programı ile zamanı, paranızı, satın almadan satışa tüm operasyonlarınızı ve müşterilerinizi etkin şekilde yönetin; işinizin kalitesini artırarak rekabette güçlenin.

Ödemeye değer fiyat ve uygun ödeme koşulları.

Ücretsiz kurulum, eğitim ve telefon desteği.

Ek bir maliyet olmadan bilgisayarınıza hızlı kurulum.

ÖZELLİKLER

Metal sektörü için muhasebe programı

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

KOBİ’nizi birkaç adım yukarıya taşıyan Mikro Jump ile etkili bir müşteri ve satış yönetimi yapabilir, kullandığınız programlar arasında kolayca veri aktarımı yapabilir, tüm muhasebe ve ön muhasebe kayıtlarını tek ekranda görebilir, Yerli Malı Etiket Yönetmeliği’ne yüzde 100 uyum sağlayabilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

50 çalışandan fazla çalışana sahip firmalara göre tasarlanan yeni nesil ERP ürünü Mikro Fly ile kontrollü iş akışları oluşturabilir, yalnızca birkaç tuşla ayrıntılı analiz ve raporlar hazırlayabilir, e-Dönüşüm sürecinizi kolayca tamamlayabilir, ileri seviye üretim modülleri sayesinde üretim ve stok yönetimindeki verimliliğinizi birkaç kat artırabilirsiniz.

Bilgi Al

BAŞARI HİKAYELERİ

eris_baby_2x_c1fe900247

"Sektörümüzde barkod sistemleri çok önemli. Mikro Yazılım'ın bu alandaki pratik kullanımı, işlerimizi hızlı ve doğru şekilde yönetmemizi sağlıyor. "

ona_2x_77b3df1153

"Mikro Yazılım ile insan kaynaklarından personel yönetimine, e-faturadan karar-desteğe kadar kolaylıkla takip edebiliyoruz."