Mikro_Yazilim_Plastik_bf1898145b_8d026e9704

Plastik Sektörünü Dijitalleştirip,
İşlerinizi Kolaylaştırıyoruz.

Sektörünüzde hammadde tedariği, katma değerli üretim ve miktar-fiyat dengesini kurmada Mikro Yazılım ile güçlenin.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Plastik sektörüne en uygun ürün ve çözümler

Plastik sektöründe faaliyet gösteren bir şirketiniz varsa hammadde tedariğinde, katma değerli üretimde ve miktar-fiyat dengesindeki iyileşmede elinizi güçlendirmek istediğinizi; kısacası sürdürülebilir bir büyümeyi önemsediğinizi biliyoruz. Bu alanlarda ve tüm iş süreçlerinizde verimliliği artırmak için Mikro Yazılım programlarına güvenebilirsiniz.

Ödenene değer fiyat ve uygun ödeme koşulları

İhtiyacınıza özel çözüm ve eğitim paketi projelendirme

Sahada uzman personel ile kurulum ve kullanım desteği

ÖZELLİKLER

Plastik sektörünün muhasebe programı

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

Mikro Jump ile plastik sektöründeki işletmenizi tüm iş süreçlerinde uçtan uca yönetebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre özelleştirebildiğiniz Mikro Jump ile ürün, stok, satın alma ve tedarikçi yönetimi yapabilir, satışlarınızı ve müşteri hesaplarınızı anlık olarak takip edebilir, personel, masraf, bütçe ve finans başlıklarında etkin bir organizasyon sağlayabilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

Mikro Fly, şirketinizin en büyük olma iddiasını destekler. Mikro Fly ile para, iş gücü ve ekipman gibi her türlü kaynağı kolaylıkla planlayarak iş süreçlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Ayrıca e-Devlet uygulamalarını tek çatı altında sisteminize entegre ederek işletmenizin dijital dönüşümünü hızlandırırsınız.

Bilgi Al

BAŞARI HİKAYELERİ

teknikel_2x_35fb3fcde0

"Güzel bir mobil uygulama, raporlara telefondan erişim sağlaması da büyük kolaylık sunuyor."

moda_82a368a42d

"Mikro Yazılım ile ürünlere müşterilerimizin barkodlarını ve logolarını kolayca basabiliyoruz. Mükemmel bir özellik ve işlerimizin verimini arttırdı. Mikro Yazılım'ı tekstil sektörüne kesinlikle öneririm."

ona_2x_77b3df1153

"Mikro Yazılım ile insan kaynaklarından personel yönetimine, e-faturadan karar-desteğe kadar kolaylıkla takip edebiliyoruz."