Mikro_Yazilim_Yapi_Malzemeleri_8e756c1338

Yapı Malzemeleri Sektörünü Dijitalleştirip,
İşlerinizi Kolaylaştırıyoruz.

Mikro Yazılım’ın yapı malzemeleri sektörüne özel çözümleriyle yapı malzemeleri ve inşaat firmanızın proje ve şantiye hesaplarını kolayca yönetin.

Whatsapp iletişim

GENEL BAKIŞ

Yapı malzemeleri sektörüne en uygun ürün ve çözümler

Ürün yelpazesinin geniş olduğu, sistematik çalışma gerektiren yapı malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir firmanız varsa muhasebe süreçlerinizin sorunsuz şekilde ilerlemesinin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Mikro Yazılım çözümleriyle stok yaşlandırma ve maliyet takibi ile efektif stok yönetimi, tedarik süreçlerinde satın alma şartlarına uyum ve vade takibini kolayca halledin. Müşteri bazlı ödeme, risk ve şartlarına bağlı tedarik ve malzeme dağıtımını yapın.

Ödenene değer fiyat ve uygun ödeme koşulları

İhtiyacınıza özel çözüm ve eğitim paketi projelendirme

Sahada uzman personel ile kurulum ve kullanım desteği

ÖZELLİKLER

Yapı malzemeleri için muhasebe programı

Mikro_Yazilim_Jump_729a540e34

Mikro Jump

KOBİ’nizin kontrollü şekilde büyümesine yardım eden Mikro Jump ile şantiye malzemelerinizi takip edebilir, şantiye hesaplarınızı her daim kontrol altında tutabilir, proje gelir ve giderlerinizi anlık olarak izleyebilir, maliyet hesabı yapabilir, tedarikçi, personel ve maaş yönetimi yapabilirsiniz.

Bilgi Al

Mikro_Yazilim_Fly_c1accb9b3c

Mikro Fly

En büyük olma yolunda ilerleyen işletmeler için tasarlanan Mikro Fly ile etkili bir inşaat muhasebesi takibi yapabilirsiniz. Mikro Fly ile yapı malzemeleri ve inşaat firmanızın şantiye yönetimi, teklif takibi, depo ve stok yönetimi gibi hayati süreçlerini iş gücünden tasarruf ederek, hatasız şekilde gerçekleştirip piyasadaki rekabet gücünüzü artırabilirsiniz.

Bilgi Al

BAŞARI HİKAYELERİ

Mikro Yazılım ile başaran müşteriler

bakyapi_49c1301e54

"Mikro Yazılım'ın kullanıcı dostu, entegrasyonu kolay ve etkin raporlama yapan ürünleriyle çalışmaktan memnunuz."

nills_2x_e2abd4c6bb

"Stok kart girişleri, reçete tanımları, e-irsaliye ve e-fatura işlemleri gibi birçok operasyonel ve yönetsel alanda zaman tasarrufu sağlayabiliyoruz."

Tohum_logo_50797a6f45

"Kullanımı kolay ve pratik olan Mikro Yazılım ile raporlama süreçlerini sağlıklı şekilde yürütüyoruz. "