Birlikten Kuvvet Doğar | Mikro Yazılım

Mikro Yazılım Genel Müdürü Alpaslan TOMUŞ: "Mikro Yazılım çok geniş yelpazede bir ürün portföyüne sahip ve farklı sektörlerden pek çok şirketin, kurumsal, ticari ve e-devlet uyumlu süreçlerini hayata geçirmeye devam ediyor."

Turkven Direktörü Göktekin Dinçerler "Alan teknoloji ve yazılım olunca bu birliktelik çok garip değil. Çok mantıklı ve ileriye dönük çok faydası olacağına inandığımız bir model. Bizim açımızdan durumu bu kadar net" dese de, bir özel sermaye ve risk sermayesi şirketinin ortak yatırım yapması en azından bu coğrafyada pek alışıldık değil. Zira Mikro Yazılım, kuşkusuz ciro itibarıyla tek başlarına Turkven için küçük, Earlybird içinse büyük ölçekli bir yatırım. Keza Turkven tarihinde değil yazılım, bir teknoloji şirketi yatırımı bile yok. Bu bakış açısıyla, ortak yatırım yapmaları gayet mantıklı görünüyor zira Earlybird'ün teknoloji şirketleri konusundaki deneyimi Turkven'e göre daha ağır basıyor.

DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın