Ekosistemimizi Yeni Hizmet Ve Çözümlerle Genişleteceğiz | Mikro Yazılım

Yerli yazılım şirketleri arasında 30 yıldır faaliyet gösteren Mikro Yazılım, iç pazardaki büyümesini yurtdışına taşıyacak Mikro Yazılım Genel Müdürü Alpaslan Tomuş, 'Büyümek isteyen şirketlere ve KOBİlere yenilikçi, esnek modüler ve katma değerli çözümler sağlıyoruz Ekosistemimizi yeni hizmet ve çözümlerle genişleteceğiz' diyor.

Bundan 30 yıl önce yerli sermayeyle kurulan Mikro Yazılım, hedef kitlesi olan KOBİ'lerin en iyi şekilde yönetilmesine ve sağlıklı büyümelerine yardımcı olmayı hedefliyor. Türkiye'nin her noktasında destek veren Mikro Yazılım, ürün ve hizmetlerini 100 bini aşkın işletme ile buluşturuyor. Mikro Yazılım Genel Müdürü Alpaslan Tomuş ile Türkiye yazılım sektöründeki büyüme hikayelerini ve gelecek planlarını konuştuk. Alpaslan Tomuş'un sorularımıza verdiği yanıtlar şöyle: Mikro Yazılım'ın şirket öyküsünü anlatabilir misiniz? Türkiye'nin ilk, öncü ve köklü kurumsal ve ticari iş yazılımları üreticilerinden biri olarak 1988 yılında yüzde 100 yerli sermaye ite kurulduk. 30 yıldır şirketlerin işlerini yönetmelerini, varlıklarını sürdürmelerini ve verimli bir şekilde büyümelerini sağlayacak yazılımlar geliştiriyoruz. Geliştirdiğimiz yazılımlar, şirket varlıklarının ve hedef kitlemiz olan KOBİ'lerin en iyi şekilde yönetilmesine ve Mikro Yazılım'ın büyümelerine yardımcı olmayı hedefliyor.

DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın