Mikro Yazılım | Basında Mikro | Posta

Mikro Yazılım Genel Müdürü Alpaslan TOMUŞ: "Mikro Yazılım çok geniş yelpazede bir ürün portföyüne sahip ve farklı sektörlerden pek çok şirketin, kurumsal, ticari ve e-devlet uyumlu süreçlerini hayata geçirmeye devam ediyor."

KOBİ dostu olarak tanımlanıyorsunuz. Bunun nedeni size göre nedir?

Mikro Yazılım'ın bugün geldiği noktada 105 bin aktif müşteri sayısı ve tüm Türkiye'ye yayılmış 300'den fazla satış ve destek ağı var. Müşteri profilimizin ağırlıklı kısmını KOBİ'lerin oluşturması bize bugünkü sloganımız için ilham verdi ve aslına bakarsanız gelecekteki stratejimizi de belirledi: "Mikro Yazılım: Büyümek isteyen her şirkete lazım." Mikro Yazılım, özellikle KOBİ'lere odaklanan kurumsal çözümleri ile büyümek isteyen şirketleri dijitalleştirerek, hem ulusal hem uluslararası rekabet ortamında şirketlerin ellerini güçlendiriyor. Avrupa ülkelerine bakıldığında, kurum kaynaklarının neredeyse %40'ını kurumsal yazılımlar oluşturuyor. Firmaların hem kendi pazarlarında hem de küresel pazarda var olabilmeleri ve rekabet edebilmeleri "Bilişim Teknolojilerini" iş süreçlerinde verimli ve etkin kullanmalarına bağlı. Ülkemizde de durum çok farklı değil.

KOBİ'ler için daha neler yapmayı planlıyorsunuz?

Gelecek dönemde yine KOBİ'lerin yaşamını kolaylaştıracak nitelikte yeni ürün ve hizmetlerle gündeme geleceğiz. e-Devlet uyumlu e-Dönüşüm çözümlerimiz gündemimizin önemli bir parçasını oluşturuyor. Ticari yazılım tarafındaki 30 yıllık lider yaklaşım ve deneyimimizi, Türkiye'nin "2. Büyük Özel Entegratörü" olarak e-Dönüşüm süreçlerimize de yansıtacağız. e-Mikro markamız ile e-Dönüşüm süreçlerinin de liderlik bayrağını kapma yolunda iddialıyız.

DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın