Eğitimde İşbirliği Öne Çıkıyor | Mikro Yazılım

Mikro Yazılım ve Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi; ortak bilimsel araştırma ve çalışmalar yapmak, meslek içi eğitimlerdeki birikimlerini birleştirmek ve sonuçlarını paylaşmak odaklı olarak bir işbirliği protokolü imzaladı. Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Lefkoşa Kampüsü'nde düzenlenen eğitimde; Mikro Yazılım Destek ve Satış Sonrası Hizmetler Departmanı'ndan İlker Bekdemir, 2 tam gün olarak verilen eğitim kapsamında, Bilgisayarlı Muhasebe ve Yönetim Bilişim Sistemleri bolümü öğrencilerinin hem eğitim hem iş hayatı için kazanımlar edinmesine destek olabilecek Mikro Yazılım ürünlerini ve özelliklerini uygulamalı olarak anlattı. Eğitime; Muhasebe ve Finans Bölüm Başkanı Doç. Dr. Mehmet Ağa, Rektör Yardımcısı Doç. Dr. Erbuğ Çelebi ve Öğretim Görevlisi Dr. Ahmet Erülgen katıldı.

Öte yandan, imzalanan işbirliği protokolü, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Destekli Muhasebe Bölümü ile Mikro Yazılım arasındaki bilimsel etkinlikler, araştırma, meslek içi eğitim konulanndaki anlayışlarını, eğitmenleri, çalışanları ve öğrenciler arasındaki ilişkileri teşvik etmek, mevcut olanları geliştirmek ve işbirliği çalışmalannın sonuçlarının ortak kullanımını sağlamak, bunları yayımlamak, tarafların bilimsel organizasyonlarda deneyimlerini birbirlerine aktarmak öncelikleri ile oluşturuldu.

DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın