Perakende Odaklı Eğitimde Buluşuldu | Mikro Yazılım

Mikro Yazılım, perakende sektörüne yönelik ürünlerini, çözümlerini ve bu sektördeki güncel gelişmeleri, 4-5 Mayıs'ta iş ortaklarına yönelik eğitimle kapsamlı biçimde ele aldı. Böylece 150 katılımcı da güncel bilgileri alabilmek için 2 günlük eğitim kampına girdi. İstanbul Sheraton Grand Ataşehir Hotel'de düzenlenen eğitime, Mikro Yazılım'ın tüm Türkiye çapında hizmet veren iş ortaklarından yaklaşık 150 kişi katılım gösterdi. Mikro Yazılım Teknik Destek Departmanı tarafından 4 kişilik uzman kadro ile iki tam gün olarak verilen eğitim müfredatı kapsamında, özellikle Mikro Yazılım'ın güncel ürün ve çözümleri teknik olarak katılımcılara uygulamalı ve etkileşimli olarak anlatıldı.

Eğitimin başlıca konulan şöyle sıralandı:

  • Mikro KEP (Kayıtlı Elektronik Posta)
  • Akaryakıt İstasyonları Yönetimi
  • Market-Mağaza Yönetimi
  • Promosyon Yönetimi
  • MikroShop/MikShop

Mikro Yazılım Genel Müdürü Alpaslan Tomuş, perakende sektöründe de lider oyunculardan bin olduklarına dikkat çekerek, ürün odaklı eğitimlerinin beklediklerinden daha yoğun ilgi gördüğünü belirtti. Tomuş. eğitim programlannın her ay farklı bir ürün grubuna odaklı biçimde devam edeceğini ve her eğitimde katılımcılara güncel ürün ve çözümlerle ilgili teknik bilgiler verileceğini belirtti.

DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın