Hakkımızda | Mikro Yazılım

hakkimizda

MİKRO YAZILIM 

Mikro Yazılım 1988 yılında kurulan, Türkiye’nin köklü, öncü, yenilikçi ve geniş ürün yelpazesine sahip yazılım şirketidir.

Tüm iş sürecimizde ve çözüm üretim sürecimizde kullanıcılarımızı merkeze alarak ‘Müşteri Takıntılı’ bir şirket olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Her sektördeki küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere özel geliştirdiğimiz kullanımı kolay, kapsamlı ve fonksiyonel ticari yazılımlarla tüm ihtiyaçları karşılıyoruz. Bu alandaki geniş ürün yelpazesine ve müşteri portföyüne sahip yazılım şirketlerinden biriyiz ve bu başarılarıyla birlikte 2017 yılında Turkven ve Earlybird Venture Capital’den önemli bir yatırım aldık.  

2018 yılında, 20 yıldır mali müşavirlerin hayatını kolaylaştıracak çözümler sunan, KOBİ'ler için muhasebe ve ticari yazılım programları yazan Zirve Yazılım ile 2019 yılında ise küçük işletmeler için ön muhasebenin internet üzerinden kolaylıkla yapılabildiğini ispatlayan Paraşüt’ün ailemize katılımı ile sektörün en önemli oyuncularından biri haline geldik.  


2020 yılında Mali müşavirlerin resmi evrak işlerini kolaylaştıran ve müşteri çözümleri sunan Muhasebetech, küçük ve orta ölçekli işletmelerin satış verimliliklerini artırmak amacıyla pazaryeri entegrasyon hizmeti sunan Shopside ve son olarak 2021’de mali müşavirlere kanun ve mevzuat değişikliklerinde anında bilgilendirme yapan ve meslek erbaplarının mevzuat değişiklikleri hakkında her zaman güncel kalmalarını sağlayan MevzuatTR aramıza katıldı.  

Mikrogrup olarak, 100 binin üzerinde aktif müşterimiz  bulunuyor.420'yi geçen çalışma arkadaşımız ve Türkiye genelinde faaliyet gösteren 345 iş ortağımız ile birlikte ürün ve hizmetlerimizin müşterilerimizle buluşmasını sağlıyoruz. Bu ürün ve hizmetlerimiz, perakende, e-ticaret, dağıtım, otomotiv, inşaat, üretim ve sağlık gibi 30'u aşkın farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmalar tarafından kullanılmaktadır.

Şimdi Mikrogrup çatışı altında birleşen tüm şirketlerimiz, kobiler ve müşavirler için uçtan uca çözümler sunarak h
ayatlarını kolaylaştıracak ürün ve hizmetler geliştirmeye, birlikte başarmaya, yarın da bugünden daha güçlü bir şekilde varlığımızı sürdürebilmek ve sektörde başarılı olmak için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. 

                         
                   
                                                              mikrogrup_logo