ARKADAŞINIZI MİKRO YAZILIM'A GETİRİN, HER ARKADAŞINIZ İÇİN 500 KONTÖR KAZANIN!

ARKADAŞINIZI
MİKRO YAZILIM'A GETİRİN,
HER ARKADAŞINIZ İÇİN
500 KONTÖR KAZANIN!

Arkadaşınızı Mikro Yazılım ailesine katın,
hem siz kazanın hem arkadaşınız kazansın!

507x301
  • Mikro Yazılım ailesine kattığınız her firma başına 500 kontör kazanın!

  • Arkadaşınız için avantajlarımız;

  • Mikro Run + e-Fatura/eArşiv + 300 kontör için ilk yıllık 1290 TL  yerine 990 TL + KDV ödeyin! Böylece 300 TL'lik avantaj sağlayın.

  • Mikro Jump alan firmalar için e-Fatura / e-Arşiv’i ilk yıl ücretsiz + ücretsiz 500 kontör kazanın. Böylece 2.210 TL’ lik avantaj sağlayın. 

Kampanya Katılım Koşulları;

1. Kampanya, 10 Eylül – 30 Eylül 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
2. Kampanya tarihleri içinde yapılan yönlendirmeler ve bu yönlendirme karşılığında ilk defa Mikro Yazılım satın alan firmalar, bu kampanyadan yararlanabilirler.
3. Kampanya kapsamında geçerli olan, Mikro Yazılım çözümleri; Mikro Run ve Mikro Jump’ tır.
4. Kampanya kapsamında arkadaşını getiren firmalar, Mikro Yazılım ailesine kattığı her firma başına 500 kontör kazanırlar.
5. Hediye kontörler, bir sonraki ayın 8. iş gününe kadar hesaplara yüklenir.
6. Kampanya kapsamında Mikro Run alan firmalar; “Mikro Run + e-Fatura/eArşiv + 300 kontör için ilk yıllık 1290 TL yerine 990 TL + KDV” öderler. 300 TL’ lik avantaj kazanırlar.
7. Kampanya kapsamında Mikro Jump alan firmalar; “e-Fatura/eArşiv’i ilk yıl ücretsiz kullanırlar + ücretsiz 500 kontör kazanırlar.2.210 TL’ lik avantaj kazanırlar.
8. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

 

100.000’den fazla müşterimizin yanında yerinizi alın!

Kurulum ve kullanımın her aşamasında, Mikro Destek Uzmanlarından
300 iş ortağımız ve 81 ilde sahada Destek alın!

Stok Takip Programı


Şirketiniz için en önemli maliyet kalemlerinden biri de stoktur. Belli bir ürünün stokları ihtiyaç duyduğunuzda elinizde bulunmazsa ya da bu ürün gereğinden fazla depo edilmişse, işletmenizin harcamaları artar. Bu yüzden bir yandan müşteri taleplerini karşılarken bir yandan da stok maliyetlerinizi mümkün olduğunca düşük tutmayı hedeflersiniz. Çünkü, stok ve üretim maliyetlerinizi minimuma indirerek işletmenizin kârlılığını artırabilirsiniz. Peki bunu nasıl yaparsınız? Tabii ki etkili bir stok ve depo yönetimi programı ile... Devam ➞

 
ERP Programı

İşletmenizin tüm kaynaklarını kolayca ölçülebilir, kontrol edilebilir ve planlanabilir hale getirmeye karar verdiyseniz işe bir ERP programı kullanarak başlayabilirsiniz.  Türkçesi 'kurumsal kaynak planlaması' olan ERP, organizasyonların insan kaynakları ile finansal kaynaklarını bir araya getirmeye ve bunları etkin biçimde kullanarak işletmenin uçtan uca yönetilmesini sağlayan sistem ve yazılımlar bütünüdür. İşletmelerin varlığı, mal ve hizmet üretiminin sürdürülebilirliğine bağlıdır. İşte ERP de bu sürdürülebilirliği sağlayan tüm plan ve yönetimi kapsar; bir işletmenin satıştan muhasebeye, üretimden insan kaynaklarına, stok yönetiminden satın almaya kadar tüm süreçlerde gerçekleştirilen işlem ve verilerini birbirine entegre edip tek bir elde platformda toplar. Devam ➞ 

Muhasebe Programı

Bin bir emekle kurduğunuz işletmenizin sağlıklı biçimde büyümeye devam etmesi için hem kurumsal kaynaklarınızı etkin biçimde planlamalı hem de iş akışınızın sorunsuz şekilde gerçekleştiğinden emin olmalısınız. Bu yüzden sizinle kurumsal bir iş ortağı gibi çalışıp işlerinizi uçtan uca takip etmenizi sağlayan etkili muhasebe programları kullanmalısınız. Devam ➞

*