Otel Muhasebe Programları | Mikro Yazılım ile İş Yükünü Azaltın

Otel Muhasebe Programları

otel muhasebeNeden otel muhasebe programları kullanmalısınız?

İster bir ister birden fazla oteliniz olsun, otel muhasebe programlarıyla işletmenizi çok daha hızlı ve kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Otel yönetimi, ön büro yönetimi, müşteri ilişkileri, satış analizleri, gelir-gider yönetimi, finans yönetimi ve insan kaynakları yönetimi gibi pek çok farklı yönetim sürecini takip etmenizi sağlayan otel muhasebe programları tüm otel, motel ve pansiyonlara hitap eder.

Otel muhasebe programlarıyla neler yapabilirsiniz?

Otel muhasebe programları size tek bir yazılım üzerinden tüm otellerinizi yönetme olanağını sunar. Sisteme acente ve müşteri bilgisi tanımlamanızı sağlayan otel muhasebe programlarıyla otel misafirleri de dahil olmak üzere tüm müşteri hesapları ve harcamalarını detaylı olarak takip edebilirsiniz. Müşteri hareketlerini de izleyebileceğiniz bu programlardan ihtiyacınız doğrultusunda detaylı ve konsolide raporlarlar alabilirsiniz. Ayrıca MikroX ön muhasebe programı ile birlikte kullanarak tüm muhasebe sürecinizi uçtan uca yönetebilirsiniz.

Mikro Yazılım ile otel muhasebesi takibi

Mikro Jump ve Mikro Fly'ın Entegrasyon Çözümleri paketinde bulabileceğiniz Otel ve Restoran modülü ile hem sistem otel otomasyonu hem de fidelo aktarımları yapabilirsiniz.

Ticari Program Fiyatları Süre Fiyat
Mikro Run Aylık Kiralama Yıllık 484 TL + KDV**
Mikro Jump Aylık Kiralama Yıllık 1172 TL + KDV**
Mikro Müşavir Aylık Kiralama Yıllık 355 TL + KDV**
Mikro Run Muhasebe Programı Sınırsız 1392 TL + KDV*
Mikro Jump Muhasebe Programı Sınırsız 5391 TL + KDV*
Mikro Müşavir Muhasebe Programı Sınırsız 1632 TL + KDV*

* Başlayan fiyatlarda kiralayın ya da satın alın.
** Tek seferlik kurulum ve eğitim bedeli alınmaktadır.

 

DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın