Otel Muhasebe Programları | Mikro Yazılım ile İş Yükünü Azaltın

Otel Muhasebe Programları

otel muhasebeNeden otel muhasebe programları kullanmalısınız?

İster bir ister birden fazla oteliniz olsun, otel muhasebe programlarıyla işletmenizi çok daha hızlı ve kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Otel yönetimi, ön büro yönetimi, müşteri ilişkileri, satış analizleri, gelir-gider yönetimi, finans yönetimi ve insan kaynakları yönetimi gibi pek çok farklı yönetim sürecini takip etmenizi sağlayan otel muhasebe programları tüm otel, motel ve pansiyonlara hitap eder.

Otel muhasebe programlarıyla neler yapabilirsiniz?

Otel muhasebe programları size tek bir yazılım üzerinden tüm otellerinizi yönetme olanağını sunar. Sisteme acente ve müşteri bilgisi tanımlamanızı sağlayan otel muhasebe programlarıyla otel misafirleri de dahil olmak üzere tüm müşteri hesapları ve harcamalarını detaylı olarak takip edebilirsiniz. Müşteri hareketlerini de izleyebileceğiniz bu programlardan ihtiyacınız doğrultusunda detaylı ve konsolide raporlarlar alabilirsiniz. Ayrıca MikroX ön muhasebe programı ile birlikte kullanarak tüm muhasebe sürecinizi uçtan uca yönetebilirsiniz.

Mikro Yazılım ile otel muhasebesi takibi

Mikro Jump ve Mikro Fly'ın Entegrasyon Çözümleri paketinde bulabileceğiniz Otel ve Restoran modülü ile hem sistem otel otomasyonu hem de fidelo aktarımları yapabilirsiniz. 

 

Mikro Yazılım ürünlerinin ücretsiz demosunu talep etmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. 
Sizi 0850 225 1010 numaralı telefondan arayarak demo talebinize istinaden iş ortaklarımıza yönlendireceğiz.  
DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın