Logo

E-BORDRO

My E-Bordro

My E-Bordro ile bordro gönderimini ve personel yönetimini kolaylaştırın. Mikro programınızdan bordro hazırlayıp tek tuş ile tüm personelinize KEP üzerinden e-Bordro göndererek, yasal zorunluluklar çerçevesinde firmanızı güvence altına alın.

My E-Bordro Özellikleri, Avantajları, Kullanım Şekilleri

E-Bordro

E-Bordro Nedir?

E-Bordro ile tüm personelinizin bordrosunu hazırlayıp imzalatmanıza gerek kalmadan tek tuş ile KEP yoluyla göndererek, ıslak imza operasyon yükünün tamamen ortadan kaldırılması hedeflenmiştir. My E-Bordro ile Mikro programı kullanıcıları program içinden sistemi kullanabilirler.

My E-Bordro Avantajları

  • Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) ile, ıslak imza operasyonunu ortadan kaldırarak %100 kanuni geçerlilik sağlar.
  • İnsan Kaynakları ve Personel süreçlerinizde hız ve etkinlik sağlar.
  • Zaman, kağıt ve maliyet tasarrufu sağlar.
  • Hem masaüstü hem bulut iş çözümleri ile tam entegre olarak çalışır.
  • 20 yıl süreyle saklanan e-Bordro logları tüm mahkemelerde delil niteliği taşır.

KAYIT OL

Yasal Zorunluluk

5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunun 102. Maddesine göre İşveren tarafından ibraz edilen aylık ücret pusulasında sigortalının imzasının bulunması zorunludur. Personel Ücret Pusulalarını personele ıslak imza ile imzalatılması zorunludur. My E-Bordro ile ücret pusulalarının gönderimi KEP ile sağlandığı için bu yasal zorunluluğu yerine getirmiş olursunuz.

4857 sayılı İş Kanunun 37. Maddesine istinaden işverenlerin işyerinde veya bankaya yaptığı ödemelerde işçiye ücret hesabını gösteren imzalı veya işyerinin özel işaretini taşıyan bir pusula verme zorunluluğu bulunmaktadır.

My E-Bordro ile işverenin yükümlülüğünde olan bordro tebliği ve arşivleme faaliyeti kolay bir şekilde gerçekleştirilip; işgücü, ekipman, zaman ve maliyet tasarrufu sağlanır.

Hizmet hakkında bilgi için lütfen tıklayın.