Logo

ONLINE ŞİFRE

ÜRÜN BİLGİLERİ
SATICI FİRMA
Kullanıcı Firma

Bu bölüm, e-posta yoluyla bize göndereceğiniz kullanıcı bilgilerine dayanarak, satın almış olduğunuz programın şifresini e-posta, faks ya da telefon ile size ulaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Form üzerinde (*) işareti gördüğünüz alanlar, doldurulması zorunlu alanlardır. Formu doldurmadan önce aşağıdaki açıklamalarımızı okumanızda fayda vardır.

Program kutusu ile size ulaştırılan "Kullanıcı Kayıt Formu" üzerindeki rakamı (Seri No. ibaresinin altındaki 12 haneli rakamı) bir yere not edin. Şifre alacağınız programı çalıştırın. Program ekranı karşınıza geldiğinde, imleç "Günün Tarihi" alanında iken Ctrl ve F tuşlarına aynı anda basın. Bu tuşlara bastığınızda, ekranınız üzerine "Seri No.", "Makine No." ve "Takip No. veya Kontrol Kodu" alanlarından oluşan bir pencere açılacaktır.

Kullanıcı kayıt formundan not aldığınız ürün seri numarasını "Ürün Seri No." alanına yazın. Ctrl+F tuşlarıyla görüntülediğiniz program ekranındaki makine numarasını "Makine No." alanına yazın. Formun geri kalan alanlarını da uygun şekilde doldurun. Gerekli alanları doldurduktan sonra "Gönder" butonuna tıklayın.

Formunuz bize ulaştığında, program şifreniz e-posta ile size ulaştırılacaktır. Bu şifreyi Ctrl+F tuşları ile görüntülediğiniz program penceresindeki Vr. 8.5 programları için "Takip No.", Mikro ERP programları için "Kontrol Kodu" alanına girin ve enter tuşuyla kaydedin. Kayıt işleminden sonra programa girebilirsiniz.

Bu kayıt formu ile ilk önce "Ana Kullanım" için şifre alınacaktır. Daha sonra her ilave kullanım (elinizde bulunan her ürün seri numarası) için bu kayıt formunu doldurmanız ve bize ulaştırmanız gerekmektedir.