Çek Senet Programı | Mikro Yazılım ile İş Yükünü Azaltın

Çek Senet Programı

çek senetNeden çek senet takibi yapabilen bir online program kullanmalısınız?

Finansal operasyonlarınız ile günlük iş süreçlerinizin verimli şekilde devam etmesini istiyorsanız hem nakit akışınızı kontrol altında tutmalı, hem gelir-gider takibi yapmalı, hem de kıymetli evraklarınızı etkin biçimde yönetmelisiniz. Peki bu işlemleri online ticari programlar kullanarak maddi hatalar olmaksızın yapabileceğinizi biliyor musunuz? 

Kolayca iş takibi yapmanızı sağlayan modülleriyle birlikte ödemeleriniz ve alacaklarınızla ilgili raporlamalar yapan ve size önemli iç görüler sunan online çek senet programlarıyla hem iş süreçlerinizi daha kolay yönetirsiniz hem de kıymetli evraklarınızın yönetimini daha verimli şekilde yaparsınız. 

Çek senet programıyla neler yapabilirsiniz?

Kıymetli evrak takibi yapmanızı sağlayan modüllerle çek ve senet kaydı oluşturabilir, ilgili borç ve alacakları cari ve banka hesaplarınıza kolayca yansıtabilirsiniz. Günlük kura göre vadesi gelince tahsilat yapmanızı kolaylaştıran bu kayıtlarla kayıt, düzeltme ve silme işlemleriyle birlikte arama da yapabilirsiniz. Kayıt ve vade tarihine göre çek ve senet kayıtlarınızı listelemenizi sağlayan bu sistemlerle vadesi geldiğinde uyarı da alabilirsiniz. 

Mikro Yazılım'ın çek ve senet takibi yapabileceğiniz işletmenize uygun ticari programları

KOBİ'lerin dostu Mikro Jump ve büyük işletmelerin tercihi Mikro Fly'ın ana paketinde bulunan Finans Yönetimi modülü ile yalnızca ödeme ve tahsilatlarınızı takip etmekle kalmaz aynı zamanda çek ve senetlerinizin durumunu da anlık olarak görebilirsiniz. Tanımladığınız banka bilgileri sayesinde hesaplarınızı görüntülemenizi sağlayan Mikro Jump ve Mikro Fly sayesinde ne zaman ne kadar nakidiniz olduğunu bilir, ödeme ve tahsilat programınızı buna göre yapabilirsiniz.

Neden Mikro Jump kullanmalısınız?

Neden Mikro Fly kullanmalısınız?

DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın