Mali Analiz Programı | Mikro Yazılım ile İş Yükünü Azaltın

Online Mutabakat Programı

online mutabakatMutabakat nedir, ne işe yarar?

Uzlaşma ve anlaşma anlamına gelen mutabakat, muhasebede hesap kontrolü sağlar. Cari mutabakat, işletmelerin ilişkilerini sürdürdükleri diğer işletmelerden alacak veya onlara borçlarının olup olmadığını, bu bakiyelerin birbiriyle tutup tutmadığını karşılaştırmaya yarar. Bunun yapılabilmesi için de ilgili belgelerin arşivlenmesi gerekir. Eğer taraflar hesapları konusunda birbirleriyle mutabıksa ortada alacak ya da verecek yok demektir. Cari mutabakat, online olarak yapılırsa taraflara hem vakit ve nakitten tasarruf ettirir hem de maddi hataları minimuma indirir.

Mikro Yazılım programlarıyla online mutabakat kolaylığı

Cari mutabakat formlarınızı kağıt üzerinde hazırlayıp çıktı alarak paylaşmak yerine online mutabakat programı kullanarak arşivleme, kargo, kağıt ve benzeri masraflardan kurtularak iş süreçlerinizi daha verimli hale getirebilirsiniz. Çalıştığınız işletmelerle online olarak cari mutabakat sağlayacağınız programlarla çok daha düzenli ve sağlıklı çalışabilirsiniz. Geri dönüşü hızlandıran, bu anlamda yasal sürece de katkısı olan online mutabakat programlarıyla maliyetlerinizi düşürmekle kalmaz tahsilatlarınızı da hızlandırırsınız.

Sektörünüz ne olursa olsun Mikro Jump ve Mikro Fly ile online mutabakat da dahil olmak üzere tüm muhasebe operasyonlarınızı tek bir program üzerinden uçtan uca yönetebilirsiniz.

Mikro Jump ya da Mikro Fly'ınız varsa e-fatura, e-arşiv, e-defter, e-mutabakat, e-bordro, e-irsaliye ve e-serbest meslek makbuzlarınızı aynı platformdan farklı bir yazılıma ya da entegrasyona ihtiyaç kalmadan hazırlayabilirsiniz.

Neden Mikro Jump kullanmalısınız?

Neden Mikro Fly kullanmalısınız?

Mikro Yazılım ürünlerinin ücretsiz demosunu talep etmek için formu doldurabilirsiniz.
Sizi 0850 225 1010 numaralı telefondan arayarak demo talebinize istinaden iş ortaklarımıza yönlendireceğiz.