Stok Takip Programı | Stok Yönetimi | Mikro Yazılım ile İş Yükünü Azaltın

Stok Takibi Programı


stok takip programıStok takibinin önemi

Şirketiniz için en önemli maliyet kalemlerinden biri de stoktur. Belli bir ürünün stokları ihtiyaç duyduğunuzda elinizde bulunmazsa ya da bu ürün gereğinden fazla depo edilmişse, işletmenizin harcamaları artar. Bu yüzden bir yandan müşteri taleplerini karşılarken bir yandan da stok maliyetlerinizi mümkün olduğunca düşük tutmayı hedeflersiniz. Çünkü, stok ve üretim maliyetlerinizi minimuma indirerek işletmenizin kârlılığını artırabilirsiniz. Peki bunu nasıl yaparsınız? Tabii ki etkili bir stok ve depo yönetimi programı ile.

Stok ve depo yönetimi programları ne işe yarar?

Sağlıklı bir stok ve depo yönetimi ile hem işletmenize planlama için güvenilir bilgi sağlarsınız, hem de üretimden sevkiyata kadar tüm süreçlerinizi optimize edersiniz. Bu sayede rekabette de güçlenirsiniz. Bu süreçte tedarikçi yönetimi programı ve müşteri yönetimi programından yardım alabilirsiniz.

Mikro Yazılım ile etkili stok yönetimi

Yanlış hesaplanan stok maliyetleri, stok hataları ya da kaybolan ürünler işletmenize zarar verir. Bu yüzden stok yönetiminde, deponun bulunduğu yer, raf ve barkod sistemleri, envanter yönetimi kadar kullandığınız online stok yönetimi programı da önemlidir.

Mikro Yazılım'ın şirketinizin büyüklüğüne ve ihtiyacına göre seçebileceğiniz online çözümleri ile siz de etkili bir stok yönetimi yapabilirsiniz. İşini büyütmek isteyen esnaf ve serbest meslek sahiplerine uygun Mikro Run'ın  Stok / Ürün ve Hizmet Yönetimi modülü ile ürünlerinizi sisteme tanımlayarak stoklarınızı birim, fiyat ve miktarına ya da dilediğiniz başka faktörlere göre gruplayabilirsiniz. İstediğinizde anlık ya da geçmişe yönelik raporlar alarak satın almanızı daha etkili yaparsınız.

KOBİ'lerin tercihi Mikro Jump ve büyük işletmelerin çözüm ortağı Mikro Fly'ın ana paketinde bulunan Stok/Ürün Yönetimi modülü ile ise Mikro Run ile yapabildiklerinize ek olarak stoklarınıza minimum, sipariş ve hedef seviyeleri belirleyebilir, bunlara bağlı olarak ihtiyaç tanımlayıp satın alma yapabilirsiniz. Ayrıca, stok seviyeleriniz ve ihtiyaçlarınızın detaylı analizini alabilir, malzeme ihtiyaç planları oluşturabilir ve hizmet satış sözleşmeleri ile dönemlere yayılan hizmet gelirlerini takip edebilirsiniz.

Stok Takip Programı Fiyatları Süre Fiyat
Mikro Run Aylık Kiralama Aylık 440 TL + KDV**
Mikro Jump Aylık Kiralama Aylık 520 TL + KDV**
Mikro Müşavir Aylık Kiralama Aylık 938 TL + KDV**
Mikro Run Muhasebe Programı Sınırsız 1265 TL + KDV*
Mikro Jump Muhasebe Programı Sınırsız 4313 TL + KDV*
Mikro Müşavir Muhasebe Programı Sınırsız 1290 TL + KDV*

* Başlayan fiyatlarda kiralayın ya da satın alın.
** Tek seferlik giriş bedeli alınmaktadır. 

DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın